Błażej Pietrzak

Ekspert kredytowy

Zawsze dobieram kredyt według indywidualnych potrzeb Klienta. Negocjuję z bankami jak najkorzystniejsze warunki cenowe. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Doradztwo z mojej strony nie kończy się w momencie udzielenia kredytu.

 

Przez wiele lat pracowałem w ING Banku Śląskim S.A. zajmując się Klientami Korporacyjnymi, w Multibanku grupy BRE Bank S.A. opiekowałem się Klientami z segmentu Małych i Średnich przedsiębiorstw oraz Klientami zamożnymi, po czym w Kredyt Banku S.A. pełniłem rolę Dyrektora Placówki.

 

Posiadam również doświadczenie jako Doradca Finansowy w firmie Open Finance S.A., byłem Członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, a obecnie współpracuję z dynamicznie rozwijającą się siecią Expander Advisors.

Zapraszam do kontaktu:

tel. 790 760 200

e-mail: b.pietrzak@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną

REKOMENDACJE

Wyślij opinię
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Wyjdź

Napisz swoją rekomendację

Średnia ocena:  
 80 opinii
przez Radek Tomczyk na Doradcy Łódź

Z pomocy Pana Błażeja wraz z żoną skorzystaliśmy po raz kolejny i myślę ,że nie ostatni.Profesjonalny,rzetelny doradca kredytowy.Sprawne i skuteczne działanie,doskonały kontakt. Szczerze wszystkim polecam Pana Błażeja.

przez Kamil na Doradcy Łódź
Polecam

Zawsze pod telefonem, do każdego ma indywidualne podejście, a jednocześnie zna się na rzeczy. Polecam serdecznie Pana Błażeja.

przez Dominik Kasza na Doradcy Łódź
Profesjonalista godny polecenia!

Polecam wszystkim usługi i profesjonalną pomoc Pana Błażeja. Dzięki Niemu oszczędziłem sporo pieniędzy, nerwów i przede wszystkim BEZCENNEGO czasu. Błyskawicznie uzyskiwałem konkretne, rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania lub wątpliwości. Niesamowitym było tempo uzyskania kredytu hipotecznego z pomocą Pana Błażeja i dzięki wykorzystaniu Jego kontaktów - cała procedura trwała niespełna dwa tygodnie. Pan Błażej błyskawicznie zorganizował niezbędne do uruchomienia kredytu ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach.Jednym słowem z czystym sumieniem i bez cienia wątpliwości POLECAM wszystkim i każdemu z osobna współprace z Panem Błażejem.

przez Alicja Dzięgielewska na Doradcy Łódź
Doradcy Łódź

Pan Błażej jest bez wątpienia profesjonalistą.Charakteryzuje doświadczenie, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista. Na pewno postara się doradzić i dopasować odpowiednią opcję do Państwa potrzeb. Polecam aby skorzystać z jego usług.

przez Michał na Doradcy Łódź

Pan Błażej to w 100 % profesjonalny doradzca, na którego lepiej trafić nie mogliśmy. Dziękujemy za pomoc, dzięki której teraz możemy spełnić swoje marzenie budując dom 🙂 Jednym zdaniem - bardzo dobra osoba na odpowiednim miejscu !

przez Łukasz na Doradcy Łódź

Pełen profesjonalizm, bez Pana Błażeja i jego doświadczenia raczej trudno byłoby mi uzyskać kredyt. Dopiero teraz widzę, ile pracy trzeba by było włożyć, aby uzyskać kredyt samodzielnie, a z Panem Błażejem okazało to się proste i nieuciążliwe. Naprawdę polecam.

przez Iza na Doradcy Łódź

Bardzo dziekujemy Panu Blażejowi za pomoc, bez której na pewno nie dostalibyśmy kredytu. Pan Błażej wie co robi, szybko i skutecznie działa, odpowiada na wszystkie pytania i doskonale doradza. Pełen perfekcjonizm! Polecamy KAŻDEMU !!! ????

przez Andrzej na Doradcy Łódź

Tym co wyróżnia Pana Błażeja jest bez wątpienia pełen profesjonalizm oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań.Bez pomocy Pana Błażeja nie mieli byśmy szans na załatwienie kredytu.Dziękujemy bardzo za pomoc i GORĄCO POLECAMY!!!

przez Ania na Doradcy Łódź

Dzięki Panu Błażejowi przejście przez formalności w uzyskaniu kredytu hipotecznego nie okazało się drogą przez mękę. Pomimo naszej skomplikowanej sytuacji finansowej uzyskaliśmy kredyt, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Z całym sercem polecamy skorzystanie z usług tego Doradcy!

przez Edyta na Doradcy Łódź

Pan Błażej to profesjonalista w każdym calu. Gdyby nie on pewnie jeszcze bardzo długo szukalibyśmy dobrej oferty kredytu. Warunki, które otrzymaliśmy od banku były naprawdę korzystne. Wszystko dzięki świetnemu doradcy. Polecam każdemu kto stara się o kredyt, nie tylko hipoteczny.

przez Julia na Doradcy Łódź

Jakość usługi wykonaną przez Pana Błażeja oceniamy na bardzo wysoką. Doradcę tego charakteryzuje profesjonalizm, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim skorzystania z usług Pana Błażeja.

przez Aleksandra na Doradcy Łódź

Załatwienie kredytu hipotecznego z Panem Błażejem okazało się łatwością. Profesjonalizm i kompetencje na bardzo wysokim poziomie. Panie Błażeju jeszcze raz z całego serca Panu dziękuję, bez Pana pomocy byłoby kiepsko.

przez Marcin na Doradcy Łódź

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Błażejem. Profesjonalnie zajął się sprawą mojego kredytu od samego początku do samego końca. Z czystym sumieniem polecam tego doradcę .

przez Sylwia i Artur na Doradcy Łódź

Pan Błażej to doradca, którego możemy polecić w 100%. Dzięki Niemu staliśmy się właścicielami wymarzonego własnego mieszkanka. Pan Błażej z anielską wręcz cierpliwością wyjaśniał nam wszystkie zawiłości bankowe. Służył pomocą o każdej porze dnia i nocy, czy o dni powszednie czy weekendy. Zawsze będziemy Mu wdzięczni za to że pomógł nam zrealizować nasze największe marzenie. Dziękujemy!!!

przez Radek na Doradcy Łódź

Zgłosiłem się do Pana Błażeja, ponieważ nie miałem czasu (i chęci), aby samodzielnie szukać ofert banków. Pan Błażej nie dość, że szybko, to jeszcze skutecznie przefiltrował rynek kredytowy z naszymi założeniami i potrzebami i przedstawił oferty kilku najlepszych banków. Okazało się, że samodzielnie znaleziona oferta danego banku byłaby gorsza niż to, co przedstawił mi Pan Błażej.Wszelka papierologia poza mną, tylko dostarczałem dokumenty, efektem końcowym jest kredyt oraz to, że Pan Błażej będzie jeszcze pilotował mój kredyt do ostatniej transzy.Polecam tego doradcę z czystym sumieniem.

Strona 1 z 6:
«
 
 
1
2
3
 
»